Záleží nám na přírodě

Ve spolupráci s organizací Cool Earth jsme se podíleli na ochraně 241 000 hektarů deštného pralesa, který chrání 31 000 lidí.

COOL EARTH

Kdo

Společnost Cool Earth si dala za cíl chránit deštné pralesy a podporovat lidi, kteří v nich žijí.

Spolupracujeme s organizací Cool Earth, která podporuje domorodé obyvatele a místní komunity deštného pralesa financováním projektů na zachování a ochranu deštného pralesa a klimatu.

Více informací o organizaci Cool Earth a jejím poslání se dozvíte zde.

COOL EARTH

Jak

Podporujeme činnost organizace Cool Earth a financujeme projekty na ochranu naší největší a nejpřirozenější technologieukládání uhlíku - deštných pralesů.

Podporou Cool Earth podporujeme místně vedené organizace, které podporují práva na půdu a zdroje, práva žen, lesní požáry, znalosti, potravinovou bezpečnost a další.

Podporujeme Cool Earth, abychom zvýšili povědomí o domorodých obyvatelích a místních komunitách, které se starají o více než 25 % půdy na Zemi a chrání 80 % biologické rozmanitosti, ale dostávají méně než 1 % finančních prostředků na ochranu klimatu.

COOL EARTH

Proč

Péče o přírodu a její ochrana je hluboce zakořeněna v naší DNA.

Tea Tree Oil - který je hlavní účinnou složkou naší péče o pleť, jež řeší problémy - je 100% přírodní olej, který se nachází v krásné australské přírodě. Proto je pro nás důležité o něj dobře pečovat.

Příběh Tea Tree Oil je starý tisíce let a jeho nesrovnatelné účinky na pleť poprvé objevili domorodci.

Legenda popisuje jezera obklopená čajovníky, z jejichž listů a větviček se do vody vyluhoval esenciální olej, který jezera proměnil ve velké antiseptické lázně. Domorodci se v jezerech koupali a zjistili, jak olej zklidňuje a léčí jejich kožní problémy. Domorodci pojmenovali zemi s čajovníky “Healing Ground”.