Dermatologicky testováno

Výrobky značky Australian Bodycare byly důkladně testovány nezávislými dermatology. Zaručujeme, že jsou jemné a příjemné i k té nejcitlivější pokožce.

Vzhledem k tomu, že byly naše produkty dermatologicky testovány nezávislou zkušební laboratoří v souladu s evropskou normou pro kosmetiku platnou v rámci EU, vyrábíme a prodáváme výrobky výhradně té nejvyšší kvality.

Naše portfolio zahrnuje řadu výrobků pro péči o pleť, z nichž všechny byly dermatologicky testovány. Garantujeme proto, že si každý vybere výrobek bez ohledu na konkrétní typ pleti. Všechny výrobky jsou dle výsledků testů šetrné k pokožce.

V nedávné studii vedlejších účinků nezávislá laboratoř zkoumala reakci pokožky po aplikaci našich výrobků. Pokusu se zúčastnilo 50 dobrovolníků. Někteří z nich měli normální pleť, jiní pak atypickou, citlivou pokožku. U žádného z účastníků studie nebyly zaznamenány žádné negativní vedlejší účinky.

Citlivá pokožka může mít mnoho podob a může být různě rozsáhlá, proto nemůžeme nežádoucí reakci pleti ve výjimečných případech zcela vyloučit, doposud se však žádný takový případ zatím nevyskytl.

Nabídku našich výrobků najdete zde.