Healing Ground

Healing Ground

Příběh

Healing Ground

Léčivé účinky čajovníků jsou známy už tisíce let, a to od domorodých obyvatel Austrálie. Vyprávěli pověsti o jezerech obklopených čajovníky. Esenciální oleje, které se ze spadaných čajovníkových listů a větviček dostávaly do vody, proměnily jezera v lázně s antiseptickými účinky. Tamní domorodí obyvatelé používali tyto přírodní léčebné lázně k léčbě řady neduhů, například k léčbě kožních infekcí, popálenin, řezných ran nebo kousnutí hmyzem.

Oficiálně byly léčebné účinky čajovníku uznány až v roce 1923. Místní domorodý kmen Bundjalungů znal ochranné a léčebné schopnosti čajovníku už odpradávna a používal jejich drcené listy k léčbě nejrůznějších ran a kožních infekcí. Půdě, kde čajovníky rostly, říkali „léčebná“.

Přečtěte si více o oleji Tea Tree

Tea Tree Oil Ikona

100% přírodní

Proto byste měli používat Tea Tree Oil od Australian Bodycare.

Olej Tea Tree je stoprocentně přírodní a čistý olej extrahovaný z listů čajovníku australského (Melaleuca Alternifolia). Naše výrobky obsahují výhradně olej Tea Tree z čajovníku australského nejvyšší farmaceutické kvality.

Kapka Tea Tree Oil

Léčivé účinky

Proto byste měli používat Tea Tree Oil od Australian Bodycare.

Olej Tea Tree obnovuje přirozené bakteriální prostředí pokožky a brání výskytu bakteriálních infekcí. Při vývoji všech našich výrobků používáme vysoce kvalitní látky a výhradně olej Tea Tree z čajovníku australského nejvyšší farmaceutické kvality.

Tea Tree Oil je efektivní při pravidelném používání

Udržuje pokožku zdravou

Proto byste měli používat Tea Tree Oil od Australian Bodycare.

Při každodenní aplikaci olej Tea Tree léčí různé kožní neduhy a zároveň udržuje pokožku ve zdravé kondici. Naše výrobky byly dermatologicky testovány, jsou velmi účinné a nijak neohrožují vaši pokožku.

Efektivní a šetrná péče o pleť

EFEKTIVNÍ PÉČE O PLEŤ

Efektivní a šetrná první pomoc

Tajemství bezproblémové pleti je v přírodě Austrálie, známé generacemi australských aboriginců, a to díky tea tree oil. Tento přírodní zázrak je nyní dostupný i pro vaši péči doma. Australian Bodycare vyvinula řadu produktů s tea tree oil, které jsou efektivní a šetrné k pleti. Již více než 30 let vyvíjíme produkty nejvyšší kvality s přírodními složkami. Naše produkty jsou vhodné pro celou rodinu a jsou šetrné k pleti.

Spolupráce a sbírka pro neziskovou organizaci Cool Earth

VÍTEJTE

Chráníme přírodu

Spolupracujeme s Cool Earth na ochraně 241 000 hektarů deštného pralesa, chráněného 31 000 lidmi.

Více o Cool Earth a jejich misi se dozvíte zde.