100% záruka spokojenosti

Naše produkty jsme testovali a víme, co umí. To je důvod, proč na všechny naše produkty poskytujeme záruku spokojenosti.

Klademe velký důraz na spokojenost zákazníka a zaručujeme produkty té nejvyšší kvality. Jsme proto rádi, že můžeme nabídnout plnou náhradu, pokud nejste s našimi produkty jakkoli spokojeni.

Pokud nejste spokojeni se svými produkty, můžete nám napsat a do 45 dnů od obdržení vám vrátíme peníze. Stačí nám stručně sdělit, proč jste nespokojeni se svými produkty. Pak nám produkt(y) zašlete poštou zpět a my vám vrátíme peníze v plné výši.

Naše záruka spokojenosti se vztahuje pouze na nákupy uskutečněné v našem internetovém obchodě.

Je třeba, abyste se s námi vždy nejprve spojili, než nám zboží zašlete zpět.

Jaký je postup vracení?

Pokud nejste zcela spokojeni se svým nákupem, kontaktujte nás e-mailem na info@australian-bodycare.com do 45 dnů od zakoupení. Stručně popište, proč jste nespokojeni s produktem a uveďte číslo objednávky. Ozveme se vám a sdělíme vám adresu pro vrácení.

Jakmile od vás produkty dostaneme, vrátíme vám kupní cenu.

Pokud se rozhodnete produkty vrátit, samozřejmě vám uhradíme poštovné. Kontaktujte nás a vyžádejte si etiketu pro vrácení zboží.

Budete vždy vítáni, pokud se opět rozhodnete k nákupu našich produktů.

Dokonce i když se rozhodnete využít naši záruku spokojenosti, budete vždy vítáni, abyste u nás opět nakupovali.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se naší záruky spokojenosti, neváhejte nás kontaktovat. Klikněte zde

Neomezené právo na vrácení

Přirozeně máte právo změnit svůj názor. To je důvod, proč neexistuje žádný časový limit pro vrácení nebo výměnu zboží, které jste zakoupili na australian-bodycare.com, pokud je v originálním obalu.

Budete potřebovat originál dokladu o přijetí/zakoupení, abyste položky mohli vrátit.

Pokud se rozhodnete produkty vrátit, samozřejmě vám uhradíme poštovné. Kontaktujte nás a vyžádejte si etiketu pro vrácení zboží.

Je třeba, abyste se s námi vždy nejprve spojili, než nám zboží zašlete zpět.

Navštivte náš internetový obchod – klikněte zde