Záruka spokojenosti

100% ZÁRUKA SPOKOJENOSTI

Naše produkty jsme testovali a víme, co dokážou. Proto na všechny výrobky zakoupené v našem internetovém obchodě poskytujeme záruku spokojenosti.

Vážíme si spokojenosti zákazníků a zaručujeme vám nejvyšší kvalitu. Proto pokud nebudete spokojeni do 100 dnů od obdržení výrobků, můžete využít záruky spokojenosti.

Jak využít záruku spokojenosti:

  1. Vytvoření stížnosti zde.
    Nezapomeňte uvést své kontaktní údaje, číslo objednávky, číslo šarže výrobku a popis, proč nejste s výrobkem spokojeni. To nám usnadní a urychlí vyřízení vaší reklamace.
  2. Podejte stížnost na webu - a počkejte.
    Po vyřízení stížnosti vás budeme kontaktovat. Dokud se vám neozveme, nemusíte nic dělat. Pošleme vám štítek pro vrácení zboží, který musíte použít k zaslání výrobků zpět k nám. Poštovné samozřejmě uhradíme my.
  3. Vracíme kupní cenu.
    Jakmile nám výrobky zašlete zpět a my je obdržíme, vrátíme vám peníze.

Před odesláním zboží zpět byste nás měli vždy nejprve kontaktovat. Chcete-li začít s reklamací, přejděte na tuto stránku

Záruka spokojenosti platí pouze v případě, že jste zakoupili produkty v našem internetovém obchodě.

Vždy jste vítáni při dalším nákupu našich výrobků

I když využijete naši záruku spokojenosti, jste vždy vítáni zpět.

Máte-li jakékoli dotazy ohledně naší záruky spokojenosti, můžete nás kontaktovat zde.

Neomezené vrácení

Samozřejmě můžete změnit názor. Proto není stanovena žádná lhůta pro vrácení nebo výměnu výrobků zakoupených na australian-bodycare.dk, pokud jsou v původním obalu.

Když chcete vrátit své výrobky, potřebujeme číslo vaší objednávky. Při dotazu proto vždy nezapomeňte uvést číslo objednávky.

Pokud budete chtít výrobky vrátit, poštovné samozřejmě uhradíme. Před zasláním výrobků nás vždy musíte nejprve kontaktovat. Kontaktujte nás zde a získejte štítek pro vrácení zboží.

Přejít do internetového obchodu - klikněte zde