O Australian Bodycare

Společnost Australian Bodycare je již od roku 1992 předním výrobcem pleťové a tělové kosmetiky. Od počátku se držíme týchž principů:

Vyrábět co možná nejlepší pleťovou a tělovou kosmetiku a pomáhat tak lidem k vyšší kvalitě jejich života.

Vize

Naším cílem je pomoci nezdravé pleti, aby se zase uzdravila, a odstraňovat co možná nejvíce kožních nedostatků a problémů. V rámci tohoto poslání zákazníkům aktivně poskytujeme poradenství a informujeme je o základních principech a návycích týkajících se každodenní péče o pleť.

Naše kosmetika je určena pro celou rodinu: Je prevencí i léčbou nejběžnějších kožních problémů – k pokožce je však velmi jemná. Všechny výrobky obsahují ty nejkvalitnější účinné látky v odpovídajícím množství k danému konkrétnímu problému.

Dermatologicky testováno icon

Dermatologicky testováno

Výrobky značky Australian Bodycare jsou dermatologicky testovány. Naše výrobky jsou velmi jemné a šetrné – nedráždí ani obzvláště citlivou pokožku.

Více o testech si můžete přečíst zde
 • Nature icon

  100% přírodní

  Olej Tea Tree je stoprocentně přírodní a čistý olej extrahovaný z listů čajovníku australského (Melaleuca Alternifolia). Naše výrobky obsahují výhradně olej Tea Tree z čajovníku australského nejvyšší farmaceutické kvality.

 • Pure tea tree oil drop

  Léčivé účinky

  Olej Tea Tree obnovuje přirozené bakteriální prostředí pokožky a brání výskytu bakteriálních infekcí. Při vývoji všech našich výrobků používáme vysoce kvalitní látky a výhradně olej Tea Tree z čajovníku australského nejvyšší farmaceutické kvality.

 • Udržuje pokožku zdravou

  Při každodenní aplikaci olej Tea Tree léčí různé kožní neduhy a zároveň udržuje pokožku ve zdravé kondici. Naše výrobky byly dermatologicky testovány, jsou velmi účinné a nijak neohrožují vaši pokožku.

Dělejte to jako 50.000 dalších – sledujte nás na Instagramu