O Australian Bodycare

Společnost Australian Bodycare je již od roku 1992 předním výrobcem pleťové a tělové kosmetiky. Od počátku se držíme týchž principů:


Vyrábět co možná nejlepší pleťovou a tělovou kosmetiku a pomáhat tak lidem k vyšší kvalitě jejich života.

Výběr z řady produktů Australian Bodycare

Vize

Naše historie

Naším cílem je pomoci nezdravé pleti, aby se zase uzdravila, a odstraňovat co možná nejvíce kožních nedostatků a problémů. V rámci tohoto poslání zákazníkům aktivně poskytujeme poradenství a informujeme je o základních principech a návycích týkajících se každodenní péče o pleť.

Naše kosmetika je určena pro celou rodinu: Je prevencí i léčbou nejběžnějších kožních problémů – k pokožce je však velmi jemná. Všechny výrobky obsahují ty nejkvalitnější účinné látky v odpovídajícím množství k danému konkrétnímu problému.

Produkty Tea Tree Oil

Tea Tree Oil

Výrobky značky Australian Bodycare

Tajemství bezproblémové pokožky, které se ukrývá v nádherné exotické australské flóře, si tu domorodí obyvatelé předávají z generace na generaci: jmenuje se olej Tea Tree. Tuto tajnou zbraň přírody teď máte na dosah i přímo ve vaší koupelně. Značka Australian Bodycare pro vás vyvinula řadu výrobků s čistým olejem Tea Tree, které jsou účinnou prevencí i léčbou kožních problémů, pokožku však nedráždí.

Více o našich výrobcích si můžete přečíst zde

Dermatologicky testovaná ikona

Mírné & účinné

Dermatologicky testováno

Výrobky značky Australian Bodycare jsou dermatologicky testovány. Naše výrobky jsou velmi jemné a šetrné – nedráždí ani obzvláště citlivou pokožku.

Více o testech si můžete přečíst zde

Ikona Tea Tree Oil

100% přírodní

Proč pečovat o pleť pomocí Oleje Tea Tree značky Australian Bodycare?

Olej Tea Tree je stoprocentně přírodní a čistý olej extrahovaný z listů čajovníku australského (Melaleuca Alternifolia). Naše výrobky obsahují výhradně olej Tea Tree z čajovníku australského nejvyšší farmaceutické kvality.

Tea Tree Oil Drop

Léčivé účinky

Proč pečovat o pleť pomocí Oleje Tea Tree značky Australian Bodycare?

Olej Tea Tree obnovuje přirozené bakteriální prostředí pokožky a brání výskytu bakteriálních infekcí. Při vývoji všech našich výrobků používáme vysoce kvalitní látky a výhradně olej Tea Tree z čajovníku australského nejvyšší farmaceutické kvality.

Tea Tree Oil je účinný při nepřetržitém používání

Udržuje pokožku zdravou

Proč pečovat o pleť pomocí Oleje Tea Tree značky Australian Bodycare?

Při každodenní aplikaci olej Tea Tree léčí různé kožní neduhy a zároveň udržuje pokožku ve zdravé kondici. Naše výrobky byly dermatologicky testovány, jsou velmi účinné a nijak neohrožují vaši pokožku.

Spolupráce a fundraising pro nevládní organizaci Cool Earth

ZÍSKÁVÁNÍ FINANČNÍCH PROSTŘEDKŮ

Staráme se o přírodu

Navázali jsme partnerství se společností Cool Earth, abychom zachovali 241 000 hektarů deštného pralesa chráněného 31 000 lidmi.

Přečtěte si více o Cool Earth a jejich poslání zde.