Všeobecné obchodní podmínky - Podmínky pro zasílání a vracení zboží

Australian Bodycare Continental ApS 
se sídlem Trævænget 14, 5492 - Vissenbjerg, Denmark

IČO 34226261

Sending

Doprava

Standardní doprava (1-4 dny)

Doprava zdarma při objednávce nad 799 Kč

Poštovné 199 Kč, pokud je hodnota objednávky v rozmezí 0 - 299 Kč

Poštovné 149 Kč, pokud je hodnota objednávky v rozmezí 299 - 499 Kč

Poštovné 119 Kč, pokud je hodnota objednávky v rozmezí 499 - 599 Kč

Poštovné 99 Kč, pokud je hodnota objednávky v rozmezí 599 - 799 Kč

Tyto dodací podmínky platí pro Českou republiku.

DÁVEJTE SI POZOR! Pokud neobdržíte zásilku do deseti dnů od objednání, kontaktujte nás co nejdříve.

100% záruka spokojenosti

Naše výrobky máme vyzkoušené a víme, co dokážou. Proto na všechny naše výrobky poskytujeme záruku spokojenosti. - Více informací - klikněte zde

Reklamační řád

Máte neomezené právo na vrácení neotevřeného zboží a toto zboží můžete vrátit zdarma. Pokud si přejete vrátit výrobky, napište nám prosím na adresu info@australian-bodycare.com. Peníze za otevřené zboží nevracíme, pokud je vráceno po uplynutí 100 dnů během níž poskytujeme 100% záruku spokojenosti.

Nepřijímáme vrácení zboží na dobírku. Před vrácením kontaktujte Australian Bodycare na adrese info@australian-bodycare.com, kde se dozvíte o etiketě vracení zboží. Zboží musíte zaslat řádně zabalené, přiložit kopii faktury a jasně uvést, že si přejete uplatnit právo na odstoupení od smlouvy a vrátit cenu zboží.

Tyto zásady vracení zboží se vztahují na veškeré zboží prodávané prostřednictvím našeho internetového obchodu.

Způsoby placení
Objednávky lze hradit následujícími způsoby:

Kreditní karta
Přijímáme platby kartou Visa, Mastercard a Eurocard. Australian Bodycare používá platební bránu od Quickpay.dk.
Komunikace s tímto platebním řešením byla testována společností Nets. Všechna data karty jsou přenášena v zašifrované podobě.

Služba PayPal
Přijímáme platby přes PayPal.

Informace o produktu:
Všechny produkty Australian Bodycare uvádějí základní vlastnosti produktu. Potřebujete-li o více informací nebo v případě dotazů k stávajícím informacím, pošlete e-mail na Australian Bodycare na info@australian-bodycare.com.

Ceny:
Všechny ceny jsou uvedené včetně DPH 23 %. Informace o přepravních a manipulačních poplatcích se zobrazují ve vašem nákupním košíku.

Objednávka:
Dodací lhůta se počítá na pracovní dny a je uvedena u každého zboží. Při expedici zboží je zákazník o této skutečnosti informován e-mailem. Počátek dodací lhůty se počítá dle typu platby následovně. Při platbě na dobírku okamžitě po uskutečnění objednávky. Při všech ostatních způsobech po zobrazení platby na účtu prodejce. S každou zásilkou obdrží zákazník daňový doklad (fakturu).“

Prezentace položek spolu s cenou na Australian Bodycare není závazná nabídka, ale pouze pozvánka k provádění nabídek.
Objednávka zboží kupujícího od Australian Bodycare nepředstavuje závazné přijetí, ale spíše závaznou nabídku Australian Bodycare na nákup zboží za uvedených podmínek.

Závazná dohoda mezi vámi a Australian Bodycare je uzavřena až poté, co Australian Bodycare přijme nabídku předloženou kupujícím prostřednictvím potvrzení objednávky. Australian Bodycare si vyhrazuje právo odmítnout objednávky takového rozsahu, u kterých se lze domnívat, že nejsou určeny pro osobní potřebu. Všechny nabídky závisí na dostupnosti a v některých případech může být nutné vykrývat objednávku částečnými dodávkami. V takových případech Australian Bodycare bude informovat kupujícího.

Platba:
Informace o účtu, které zadáváte při nákupu zboží, jsou odesílány přímo do PBS (služba inkasa) v šifrované podobě (SSL), kterou můžete číst pouze vy a PBS. Nikdo jiný tedy nevidí ani neukládá žádné informace o vás. Při nákupu pomocí karty Dankort (debetní karta) nebo kreditní karty je částka odečtena z vašeho účtu, jakmile položka opustí společnost Australian Bodycare.

Stížnosti:
Podle dánského zákona o prodeji zboží uděluje společnost Australian Bodycare dvouleté právo na reklamaci od data vystavení faktury na výrobní a materiálové vady (nedostatky).

Vyloučení odpovědnosti a záruka:
Společnost Australian Bodycare vám usnadňuje získávání relevantních informací na jiných webových stránkách prostřednictvím odkazů. Tyto webové stránky jsou mimo kontrolu společnosti Australian Bodycare. Nemůžeme tedy být v žádném případě odpovědni za obsah těchto stránek.

Informace o objednaném zboží z těchto webových stránek nejsou uvedeny v popisu objednaného zboží ve smlouvě mezi kupujícím a společností Australian Bodycare.

Prodávající neodpovídá za přímé nebo nepřímé ztráty způsobené objednaným zbožím, které kupujícímu dorazilo pozdě, nebo objednaným zbožím, které utrpělo vady v případě zpoždění nebo vady způsobené jednáním kupujícího nebo opomenutím nebo okolnostmi, které jsou mimo kontrolu společnosti Australian Bodycare, jako je např. válka, nepokoje, násilnosti, požár, vládní zásahy, exekuce, měnová omezení, pracovněprávní spory jakéhokoli druhu včetně stávek a výluk a podobně.

Společnost Australian Bodycare neposkytuje nezávislou záruku na objednané zboží a kupující získává pouze záruky poskytované výrobcem kupujícímu.

Online nákup
Při nákupu od nás zadáváte některé osobní údaje. Patří sem zejména:

– Vaše jméno
– Vaše poštovní adresa
– Vaše e-mailová adresa
– Vaše telefonní číslo
– Vaše platební údaje

Tyto osobní údaje zpracováváme při zpracování vašeho nákupu, protože je nezbytné, abychom splnili svou část transakce, a také následně po omezenou dobu, abychom zajistili, že vše půjde tak, jak má. Jakmile tyto informace/údaje již nejsou potřebné, jsou z našeho systému vymazány. Všechny údaje jsou smazány po pěti letech. Vzhledem k tomu, že poskytujeme neomezené právo na vrácení produktů, uchováváme údaje po dobu pěti let.

Pokud jste si objednali doručení, informace o vašem jménu, adrese, telefonním čísle a e-mailové adrese budou sdíleny s naší přepravní společností za účelem doručení vašich nákupů.

Změny vyhrazeny:
Společnost Australian Bodycare si vyhrazuje právo měnit a aktualizovat podmínky vztahující se k této webové stránce. Je proto důležité, abyste průběžně sledovali všechny změny.

Nesprávné použití:
Tuto stránku vlastní a provozuje společnost Australian Bodycare. Tato stránka byla vytvořena k používání soukromými kupujícími. Na všechny prvky na této stránce, jako je text, obrázky, grafické reprezentace apod., se vztahují autorská práva a tudíž se nesmí kopírovat, stahovat nebo šířit. Jakékoli nevhodné použití stránky Australian Bodycare bude nahlášeno policii.

Řešení sporů

Stížnosti a reklamace vyřizujeme prostřednictvím e-mailové adresy info@australian-bodycare.com.

K mimosoudnímu řešení sporů je příslušná Česká obchodní inspekce, jejíž sídlo je na adrese Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869, http://www.coi.cz . V případě sporu mezi prodávajícím a kupujícím, který je spotřebitelem, z kupní smlouvy uzavřené elektronickými prostředky lze využít platformu pro řešení sporů on-line na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr.

Vaši spokojenost s nákupem zjišťujeme prostřednictvím e-mailových dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky, do něhož je náš e-shop zapojen. Ty vám zasíláme pokaždé, když u nás nakoupíte, pokud ve smyslu § 7 odst. 3 zákona č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti jejich zasílání neodmítnete. Zpracování osobních údajů pro účely zaslání dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky provádíme na základě našeho oprávněného zájmu, který spočívá ve zjišťování vaší spokojenosti s nákupem u nás. Pro zasílání dotazníků, vyhodnocování vaší zpětné vazby a analýz našeho tržního postavení využíváme zpracovatele, kterým je provozovatel portálu Heureka.cz; tomu pro tyto účely můžeme předávat informace o zakoupeném zboží a vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje nejsou při zasílání e-mailových dotazníků předány žádné třetí straně pro její vlastní účely. Proti zasílání e-mailových dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky můžete kdykoli vyjádřit námitku odmítnutím dalších dotazníků pomocí odkazu v e-mailu s dotazníkem. V případě vaší námitky vám dotazník nebudeme dále zasílat