Všeobecné obchodní podmínky - Podmínky pro zasílání a vracení zboží

Zasílání

Standardní zásilka (1–4 dny)

Poštovné 99 Kč, pokud je hodnota objednávky v rozmezí 0 - 699 Kč

Doprava zdarma při objednávce nad 699 Kč

Tyto dodací podmínky platí pro Českou republiku.

DÁVEJTE POZOR! Pokud zásilku neobdržíte do deseti dnů od objednání, co nejdříve nás kontaktujte.

100% záruka spokojenosti
Naše produkty jsme testovali a víme, co umí. To je důvod, proč na všechny naše produkty poskytujeme záruku spokojenosti. - Čtěte více – klikněte zde

Reklamační řád
Máte neomezené právo na vrácení neotevřeného zboží a toto zboží můžete zdarma vrátit. Pokud si přejete produkty vrátit, pošlete e-mail na info@australian-bodycare.com. Nerefundujeme otevřené zboží, pokud je vráceno po uplynutí lhůty, během níž nabízíme 100% záruku spokojenosti.

Neakceptujeme zboží vrácené podle doložky Ex Works nebo na dobírku. Před vrácením zboží kontaktujte Australian Bodycare na info@australian-bodycare.com kvůli etiketě pro vrácení zboží. Zboží musíte poslat řádně zabalené, přiložit kopii faktury a zřetelně uvést, že si přejete využít své právo na odstoupení od smlouvy a vrátit cenu zboží.

Tato pravidla vracení platí pro všechny položky prodávané prostřednictvím našeho internetového obchodu.

Způsoby placení
Objednávky lze hradit následujícími způsoby:

Kreditní karta
Přijímáme platby kartou Visa, Mastercard a Eurocard. Australian Bodycare používá platební bránu od Quickpay.dk.
Komunikace s tímto platebním řešením byla testována společností Nets. Všechna data karty jsou přenášena v zašifrované podobě.

Služba PayPal
Přijímáme platby přes PayPal.

Informace o produktu:
Všechny produkty Australian Bodycare uvádějí základní vlastnosti produktu. Potřebujete-li o více informací nebo v případě dotazů k stávajícím informacím, pošlete e-mail na Australian Bodycare na info@australian-bodycare.com.

Ceny:
Všechny ceny jsou uvedené včetně DPH 23 %. Informace o přepravních a manipulačních poplatcích se zobrazují ve vašem nákupním košíku.

Objednávka:
Dodací lhůta se počítá na pracovní dny a je uvedena u každého zboží. Při expedici zboží je zákazník o této skutečnosti informován e-mailem. Počátek dodací lhůty se počítá dle typu platby následovně. Při platbě na dobírku okamžitě po uskutečnění objednávky. Při všech ostatních způsobech po zobrazení platby na účtu prodejce. S každou zásilkou obdrží zákazník daňový doklad (fakturu).“

Prezentace položek spolu s cenou na Australian Bodycare není závazná nabídka, ale pouze pozvánka k provádění nabídek.
Objednávka zboží kupujícího od Australian Bodycare nepředstavuje závazné přijetí, ale spíše závaznou nabídku Australian Bodycare na nákup zboží za uvedených podmínek.

Závazná dohoda mezi vámi a Australian Bodycare je uzavřena až poté, co Australian Bodycare přijme nabídku předloženou kupujícím prostřednictvím potvrzení objednávky. Australian Bodycare si vyhrazuje právo odmítnout objednávky takového rozsahu, u kterých se lze domnívat, že nejsou určeny pro osobní potřebu. Všechny nabídky závisí na dostupnosti a v některých případech může být nutné vykrývat objednávku částečnými dodávkami. V takových případech Australian Bodycare bude informovat kupujícího.

Platba:
Informace o účtu, které zadáváte při nákupu zboží, jsou odesílány přímo do PBS (služba inkasa) v šifrované podobě (SSL), kterou můžete číst pouze vy a PBS. Nikdo jiný tedy nevidí ani neukládá žádné informace o vás. Při nákupu pomocí karty Dankort (debetní karta) nebo kreditní karty je částka odečtena z vašeho účtu, jakmile položka opustí společnost Australian Bodycare.

Stížnosti:
Podle dánského zákona o prodeji zboží uděluje společnost Australian Bodycare dvouleté právo na reklamaci od data vystavení faktury na výrobní a materiálové vady (nedostatky).

Vyloučení odpovědnosti a záruka:
Společnost Australian Bodycare vám usnadňuje získávání relevantních informací na jiných webových stránkách prostřednictvím odkazů. Tyto webové stránky jsou mimo kontrolu společnosti Australian Bodycare. Nemůžeme tedy být v žádném případě odpovědni za obsah těchto stránek.

Informace o objednaném zboží z těchto webových stránek nejsou uvedeny v popisu objednaného zboží ve smlouvě mezi kupujícím a společností Australian Bodycare.

Prodávající neodpovídá za přímé nebo nepřímé ztráty způsobené objednaným zbožím, které kupujícímu dorazilo pozdě, nebo objednaným zbožím, které utrpělo vady v případě zpoždění nebo vady způsobené jednáním kupujícího nebo opomenutím nebo okolnostmi, které jsou mimo kontrolu společnosti Australian Bodycare, jako je např. válka, nepokoje, násilnosti, požár, vládní zásahy, exekuce, měnová omezení, pracovněprávní spory jakéhokoli druhu včetně stávek a výluk a podobně.

Společnost Australian Bodycare neposkytuje nezávislou záruku na objednané zboží a kupující získává pouze záruky poskytované výrobcem kupujícímu.

Online nákup
Při nákupu u nás zadáváte některé osobní údaje. Patří sem zejména:

Vaše jméno
– Vaše poštovní adresa
– Vaše e-mailová adresa
– Vaše telefonní číslo
– Vaše platební údaje

Tyto osobní údaje zpracováváme při zpracování vašeho nákupu, protože je nezbytné, abychom splnili svou část transakce, a také následně po omezenou dobu, abychom zajistili, že vše půjde tak, jak má. Jakmile tyto informace/údaje již nejsou potřebné, jsou z našeho systému vymazány. Všechny údaje jsou smazány po pěti letech. Vzhledem k tomu, že poskytujeme neomezené právo na vrácení produktů, uchováváme údaje po dobu pěti let.

Pokud jste si objednali doručení, informace o vašem jménu, adrese, telefonním čísle a e-mailové adrese budou sdíleny s naší přepravní společností za účelem doručení vašich nákupů.

Změny vyhrazeny:
Společnost Australian Bodycare si vyhrazuje právo měnit a aktualizovat podmínky vztahující se k této webové stránce. Je proto důležité, abyste průběžně sledovali všechny změny.

Nesprávné použití:
Tuto stránku vlastní a provozuje společnost Australian Bodycare. Tato stránka byla vytvořena k používání soukromými kupujícími. Na všechny prvky na této stránce, jako je text, obrázky, grafické reprezentace apod., se vztahují autorská práva a tudíž se nesmí kopírovat, stahovat nebo šířit. Jakékoli nevhodné použití stránky Australian Bodycare bude nahlášeno policii.