Máte podrážděné nebo krvácející dásně?

Vůbec ne
Trochu
Do určité miry
Hodně
Velmi

Bolí vás při žvýkání zuby a/nebo dásně?

Vůbec ne
Trochu
Do určité miry
Hodně
Velmi

Máte plak na jazyku a/nebo špatnou chuť v ústech?

Vůbec ne
Trochu
Do určité miry
Hodně
Velmi

Trápí vás zápach z úst?

Vůbec ne
Trochu
Do určité miry
Hodně
Velmi

Máte sucho v ústech?

Vůbec ne
Trochu
Do určité miry
Hodně
Velmi

Jak moc vás trápí problémy s ústy?

Vůbec ne
Trochu
Do určité miry
Hodně
Velmi

Zde je váš výsledek testu

Na základě vašich odpovědí vám náš odborník doporučuje tyto produkty:

Zde se dozvíte, jak produkty denně používat: 

1. Zubní pasta s Tea Tree olejem a čerstvou mátou

Čistěte si zuby zubní pastou Tea Tree Oil dvakrát denně - ráno a večer. Zubní pasta odstraňuje zubní plak, bakterie, zbytky jídla a zubní kaz a pomáhá tak předcházet problémům se zuby a dásněmi.

 

Naneste zubní pastu na navlhčený zubní kartáček a čistěte zuby asi 2 minuty. Vyplivněte přebytečnou zubní pastu a před opláchnutím, pitím nebo jídlem počkejte alespoň 30 minut. Fluor obsažený v zubní pastě tak může působit a optimálně chránit zuby a zubní sklovinu.

 

2. Ústní voda s Tea Tree olejem

Ústní vodu lze a je vhodné používat 1-2krát během dne k odstranění a prevenci zápachu z úst a k péči o zuby, jazyk a dásně, např. při plísních a zánětu dásní. 

Několikrát denně si podle potřeby vyplachujte ústa přibližně 20 ml ústní vody. Počkejte alespoň 30 minut před jídlem, pitím nebo opláchnutím vodou. 

 

3. Ústní gel se zvlhčujícími účinky

Ústní gel zmírňuje podráždění a lze jej použít při bolestech dásní, suchosti v ústech nebo puchýřích v ústech. Ústní gel zklidňuje jazyk a dásně a lze jej použít při plísních jazyka, vředech v ústech, zánětu dásní nebo paradentóze. 

Ústní gel můžete používat až 4krát denně. Gel naneste asi na prst, jazyk nebo zubní kartáček a aplikujte na dásně, jazyk nebo zuby, kde pociťujete nepříjemné pocity. Po dobu nejméně 30 minut nevyplachujte ústa, nepijte ani nejezte. po použití, aby měl přípravek čas působit.

 

Du kan bruge alle mundprodukterne til den daglige pleje af tænder, tandkød og tunge, hvis du har paradentose, blødende tandkød, ømt tandkød eller svamp på tungen.