Staň se ambasadorem značky Australian Bodycare

Líbí se vám naše produkty? Možná jste našli produkt, bez kterého si nemůžete představit svoji rutinní péči, a rádi byste ho doporučili ostatním? Nyní máte příležitost stát se influencerem a ambasadorem značky Australian Bodycare, kde Vás a Váš zájem o problematickou péči o pokožku odměníme. Pro nás není důležité, zda máte 500 nebo 10.000 sledujících, pokud je vám více než 18 let a nebojíte se mluvit o problémech, jako je aknózní pleť, pupínky, lupy nebo nepříjemně páchnoucí nohy.

Začni už dnes

Jsme vždy otevřeni na kreativní spolupráci, ať už máte profil na Instagramu, TikToku, Snapchatu, Facebooku, YouTube, blog nebo jiných sociálních sítích.

Pokud máte o spolupráci s námi zájem, můžete se přihlásit zasláním e-mailu na adresu marketing@australian-bodycare.com. Spolupráce s je založena na dárkové kartě do našeho eshopu, kterou můžete použít k objednávce produktů. Kromě toho pravidelně posíláme kampaně na různé produkty, které máte možnost vyzkoušet, pokud si myslíte, že produkty vypadají zajímavě a jsou něco pro Vás. Protože naše výrobky řeší problémy, jsme pevně přesvědčeni, že je na každém z našich ambasadorů, aby si vybral výrobky, které chce testovat. Nestanovujeme požadavky a termíny, kdy a kolik obsahu musí být nahráno. Budete mít také možnost:

 • být první, kdo otestuje nové produkty.
 • účastnit se soutěží
 • získat slevové kódy, které můžete sdílet se svými sledujícími.
 • získat dobré tipy a triky, jak používat naše produkty

Všechny žádosti prověřujeme, abychom zjistili, zda se hodíte k naší značce. Měli byste počítat i s tím, že vaši žádost nemusíme schválit.

Pokyny ke spolupráci

Nespolupracujeme s osobami mladšími 18 let.

Pokud se jako bloger a influencer zmíníte o produktech, které od nás obdržíte, jedná se o reklamu. Je proto velmi důležité, abyste na začátku zmínky o výrobcích jasně uvedli, že se jedná o reklamu. Tento návod se vztahuje na příspěvky na všech sociálních sítích, včetně Instagramu, TikToku, Facebooku, Twitteru, Snapchatu a YouTube.

Ve vaší zmínce proto musí být jasně uvedeno, že se jedná o reklamu

Začátek vašeho textu MUSÍ být jasně označen jedním z následujících textů.

 • "Reklama"
 • "Sponzorovaný obsah"

Následující text NESTAČÍ:

 • Označení reklama je v dolní části oznámení nebo mezi hashtagy.
 • Označeno jako dárek od XXXX
 • Název společnosti
 • @produkt
 • #Produkt

V případě reklamních odkazů musí být tento také označen "Reklamní odkaz" nebo jiné.

Nezapomeňte, že o reklamu se jedná i v případě, že je vám nabízeno získání zboží za výhodnou cenu výměnou za používání zboží podle dalších pokynů/doporučení. Tímto způsobem se jedná o reklamu, která musí být označena, jak je uvedeno výše, pokud se s produkty objevíte na sociálních sítích.

Další informace nebo otázky?

Pokud se chcete dozvědět více o našich produktech a značce, můžete se přihlásit k odběru našeho newsletteru, kde pravidelně sdílíme návody a příručky k našim produktům, novinky a jsme vždy připraveni pomoci, pokud potřebujete poradit a informovat o našich produktech.

Pokud máte otázky nebo dobré nápady, jak bychom mohli naši spolupráci ještě vylepšit, pak nám napište na: marketing@australian-bodycare.com.

Těšíme se na spolupráci s Tebou.