Info femigel

FEMIGEL® Přírodní gel pro udržení intimního komfortu vnějších ženských pohlavních orgánů, které trpí suchostí, svěděním, podrážděním nebo nežádoucím zápachem.

FEMIGEL® obsahuje terpinen-4-ol odpovídající koncentraci Tea Tree oleje 2,7 %. Terpinen-4-ol je destilován z Tea Tree oleje a slouží k odstranění alergenů a dráždivých látek.

FEMIGEL® je speciálně vyroben pro snadnou aplikaci a pomáhá v situacích zvýšené suchosti, svědění, podráždění a diskomfortu v intimní oblasti, které se mohou objevit v různých periodách života ženy. Přestože jsou tyto projevy obvyklé v průběhu menopauzy, mohou se objevit i v souvislosti se stresem, používáním antibiotik nebo při podráždění v souvislosti s použitím mýdla nebo krému. Pokud se neodstraní, mohou přerůst ve vážnější problémy. Je proto důležité zajistit správnou vlhkost a hodnotu pH v intimní oblasti s cílem zachovat přirozenou mikroflóru. FEMIGEL® poskytuje dlouhotrvající zvlhčení intimní oblasti.

FEMIGEL® se doporučuje používat při subjektivních obtížích jako je páleni, svědění, pocity sucha a další nepříjemné pocity. Je vhodné jej preventivně používat před a po návštěvě bazénu, sauny nebo fitcentra.

FEMIGEL® se snadno a pohodlně aplikuje díky jednotlivě baleným tubám, čímž je zajištěna optimální hygiena při použití. Je bezbarvý, nemastný a nezpůsobuje podráždění.

DÁVKOVÁNÍ: Při mírných potížích se doporučuje jedna aplikace jednou za tři dny, při silnějších obtížích 1x -2x denně a pokračovat do ústupu obtíží. Pro udržení zdravé mikroflóry se doporučuje občasné použití.

ZPŮSOB POUŽITÍ: FEMIGEL® aplikujte přímo z tuby. Předtím, než odstraníte uzávěr, uchopte tubu za širší konec a setřepejte její obsah jako u teploměru, abyste zajistili, že obsah se dostane do tenčího konce. Při výskytu alergických reakcí přerušte používání. Doporučuje se přerušit používání v průběhu menstruace a pokračovat až po jejím ukončení.

Balení obsahuje 5 tuby po 5 ml gelu. Každá tuba je na jedno použití. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte při teplotě do 25ºC.

Po dobu používání uchovávejte krabičku. Více informací na www.australian-bodycare.com